КАТЕРИНІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕНЯ

НЕМОВИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

31 серпня 2018 року № 67

Про організацію харчування учнів

На виконання наказу відділу освіти , культури та з питань сім’ї , молоді та спорту Немовицької сільської ради від 29 серпня 2017року № 19 « Про організацію харчування у закладах загальної середньої освіти Немовицької сільської ради» та з метою належної організації та контролю за харчуванням дітей у школі

НАКАЗУЮ :

1.Організувати з 01.09.2018 року безкоштовне гаряче харчування учнів 1- 4 класів відповідно до Закону України «Про статус та соціальний захист громадян , які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»

2.Безоплатне харчування здійснювати лише в робочі дні.

3.Мельник О. П. , директора школи , призначити відповідальним за організацію харчування дітей.

4. .Затвердити графік харчування учнів :

1- 2 клас – 10.05 – 10.30

3 - 4 клас – 11.10 – 11.30

5.Класним керівникам забезпечувати своєчасну подачу щоденних письмових заявок на харчування . Покласти обов’язки за ведення обліку дітей на класних керівників.

Постійно

6.Директору :

6.1.Щоденно погоджувати меню харчування на наступний день навчання та акти на списання продуктів харчування за проведення харчування учнів .

Постійно

6.2.Забезпечувати умови для зберігання товарно – матеріальних цінностей , належне збереження обідньої зали та столового посуду , який використовується для харчування учнів .

Постійно

6.3.Взяти під контроль організацію харчування учнів , забезпечити створення безпечних умов , організації харчування дітей та належний санітарно – епідеміологічний режим .

Постійно

6.4.У всіх випадках порушень безпечних умов організації харчування дітей , які призводять до виникнення інфекційних захворювань , забезпечити своєчасне інформування відділу освіти .

7.Класним керівникам проводити роз’яснювальну роботу серед батьківської громадськості щодо організації харчування у сім ї дітей різного віку , інформувати батьків дітей про заходи , які необхідно здійснювати для запобігання виникненню інфекційних хвороб .

Постійно

8.Директору школи у всіх випадках порушень безпечних умов організації харчування дітей , які призводять до виникнення інфекційних захворювань , забезпечити своєчасне інформування відділу освіти .

9.Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою

Директор школи О. Мельник

Кiлькiсть переглядiв: 37

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.