Матеріально –технічна база навчального закладу

Будівля школи прийнята в експлуатацію 14 років тому . Приміщення школи знаходиться в належному стані . Фінансування потреб школи проводиться централізованою бухгалтерією відділу світи . Здійснюються проплати за спожиті школою енергоносії .

Незважаючи на те , що будівля школи експлуатується лише 13 років , система опалення ( зокрема теплотраса ) знаходилася в передаварійному стані і потребувала капітального ремонту . Директором було підготовлено звернення до ВО про виконання капітального ремонту теплотраси . Такий ремонт був проведений , замінено труби на тепло ізолюючі . Вартість робіт – 35 тис. грн..

Ще одна болюча проблема - облаштування внутрішньої вбиральні . Про цю проблему було також підготовлено звернення до начальника відділу освіти . Наразі розроблено проект реконструкції шкільного приміщення для облаштування внутрішньої вбиральні , який поданий на погодження та затвердження в область . Кошторис даного проекту становить – 500 тис. грн..

У навчальному закладі приділяється достатньо уваги естетичному вигляду школи .

Працівниками централізованої бухгалтерії планово проводиться інвентаризація майна . Зауважень щодо забезпечення його збереження та оприбуткування немає . Завжди вчасно готується звітна документація , матеріали списуються або оприбутковуються .

Протягом І семестру навчального року було модернізовано 2 комп’ютери ( системні блоки ) за рахунок державних коштів , ще 1 комп’ютер ( системний блок ) було відремонтовано за кошти спонсорів ( 600 грн. )

За рахунок субвенції , що надала Немовицька сільська рада , у сумі 20000 грн. було закуплено 4 плазмових телевізори .

Батьківська громад кість теж не стоїть осторонь у плані покращення матеріального стану навчального закладу . Батьківський колектив 1 класу придбав у класну кімнату магнітну класу дошку . Батьки всієї школи купили на школу стенд «Правила для учнів» на суму 480 грн. На суму у 800 грн. під час ремонту було закуплено короїду для фасаду шкільного приміщення , ще 700 грн. надав голова Немовицької сільської ради для проплати виконаних робіт .

Вперше у школі було проведено акцію «Зберемо макулатуру – закупимо енергозберігаючі лампочки» , яка виявилася напрочуд вдалою . Школярами було зібрано загалом 324 кг макулатури на суму 825 грн та закуплено 15 шт енергозберігаючих лампочок .

Подвір’я школи завжди прибране , доглянуте . Обслуговуючим персоналом проводиться скошування трави , винесення та періодичне вивезення сміття з території школи за рахунок працівників школи .

Кожного року проводиться косметичний ремонт шкільної будівлі . Минулого року на поточний ремонт відділом освіти було виділено 1912 грн. , на придбання господарських товарів – 1366 грн. ,на придбання медикаментів – 600 грн.

Завдяки фонду працівників школи зміцнюється матеріальна база навчального закладу . Нагородження учнів за участь в конкурсах проводиться теж за рахунок фонду працівників школи . Завдяки даному фонду відремонтовано один із принтерів ( 190 грн. ) , постійно проводиться заправка картриджів .

Кiлькiсть переглядiв: 94

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.